בין לקוחותינו:

החברה

דף הבית >> החברה
הניסיון הוא ההבדל
 
 
SecAudit עוסקת בניהול סיכונים, ביקורת מערכות מידע אבטחת מידע וייעול תהליכים. החברה מספקת קשת שירותים המאפשרים להעריך סיכונים, לשפר את הבקרות קיימות ולהגביר את רמת הביטחון בתהליכים ובמערכות הארגון.

את הפרויקטים אותם מבצעת -
 SecAudit  מנחה תפיסת ניהול סיכונים סדורה, אשר בבסיסה מתבצע הליך של זיהוי סיכונים, מיפוי בקרות וכימות הסיכון השאריתי. הבדיקות המבוצעות בעבודות הביקורת ואבטחת המידע מבוצעות בהתאם לגישה זו.

המשרד הינו המפיץ הבלעדי בארץ של כלי Arbutus Data Analytics מהמובילים והנחשבתים בתחום הביקורת בעולם.
 
   
אורן שני, מנכ"ל משותף  
אורן הינו בעל  ניסיון של כ - 20 שנים בתחום אבטחת מערכות מידע ובכלל זה אבטחת מערכות מידע בתחומי הבנקאות, הביטוח, הממשל והבטחון. אורן פעל כ - 9 שנים במסגרת חברת אבנת אבטחת נתונים ובשנים האחרונות שימש כמנכ"ל החברה. במסגרת זו ליווה אורן את הקמת ותפעול מערכות בקרה ואבטחת המידע במערכות ממוחשבות במגוון גופים בארץ ובחו"ל. לאורן ניסיון רב בתחום ניהול סקרי הסיכונים, סקרי בטיחות וניסיונות חדירה מבוקרים, כמו גם בניהול ביצוע בחינות בתאימות להוראת המפקח על הבנקים לניהול בנקאי תקין ניהול טכנולוגיות המידע, הוראת המפקח על הביטוח, הפנסיה ושוק ההון לניהול הסיכונים לאבטחת מידע בגופים המוסדיים ובחברות הביטוח, חוק הגנת הפרטיות ועוד.

אורן הינו בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע ושיווק ותואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בעסקים בינ"ל ומערכות מידע.
 
   
אסף קורן , CISACRISC, מנכ"ל משותף
 
אסף הינו בעל ניסיון של למעלה מ - 20 שנים בביקורת פנימית, ביקורת מערכות מידע וניהול סיכונים. אסף מוביל את תחום הביקורת הפנימית וביקורת מערכות מידע בחברה במסגרת זו מבוצעים פרויקטי ביקורת פנימית, ביקורת מערכות מידע, ביקורות תחקור נתונים, פרויקטי מעילות והונאות, SOX ועוד.

אסף שימש כמנהל בכיר ב"דלויט" וריכז במשך שנים את תחום ביקורת מערכות מידע בבנקים ובמוסדות פיננסים, תחום ביקורת תחקור נתונים  (ACL)  ותחום הביקורת במערכות -ERP  אורקל ופריוריטי. אסף יזם את פיתוח מערכת - SOD של "דלויט" להפרדת תפקידים במערכות - ERP אורקל ו -SAP, והיה אחראי על הפיתוח של המערכת בצד האורקל. בנוסף, ניהל פרויקטים של ביקורת חקירתית תוך שימוש בכלים ממוכנים לאיתור וכימות המעילות.

אסף הינו בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ובעל תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במימון, מבקר מערכות מידע מוסמך (CISA) ומוסמך בסיכונים ובקרת מערכות מידע (CRISC) ובעל הסמכות מיישם - Oracle Application ו- .Priority  
      
 
 
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים